Kilka słów o Serwisie MAPRO Polska

 

Serwis MAPRO Polska to grupa specjalistów mających wieloletnie doświadczenie w serwisowaniu wtryskarek marki Haitian. Służymy pełnym wsparciem, począwszy od doboru odpowiedniej maszyny, poprzez kompleksowy zestaw prac związanych z instalacją, jak również szeroko pojętą opiekę serwisową przez cały okres eksploatacji. W trosce o zaplecze techniczne naszego każdego Klienta, prowadzimy bogato wyposażony magazyn części zamiennych, jak również stale poszerzamy swoje kontakty w kraju i za granicą z dostawcami i firmami kooperującymi, mając na celu maksymalne skrócenie czasu reakcji, jak i oszczędność kosztów naszego Klienta.

 

Dbamy o sprzedane przez naszą firmę wtryskarki od pierwszego dnia, doradzając w zakresie wyposażenia, dozorując cykl produkcyjny, organizując i kontrolując transport, a także wykonując we własnym zakresie i na najwyższym poziomie montaż wraz z instalacją i kalibracją maszyny. Wspieramy naszego Klienta podczas uruchamiania produkcji, służąc stałym wsparciem i pełnym dostosowaniem do jego potrzeb. Udostępniamy szeroki zakres szkoleń odpowiadających zagadnieniom technicznym związanych z użytkowaniem wtryskarek jak i również z szeroką gałęzią technologii przetwórstwa tworzyw sztucznych. Po miesięcznym okresie eksploatacji zakupionej wtryskarki wykonujemy bezpłatny przegląd techniczny, mający na celu zagwarantować poprawność eksploatacji i pełną wydajność maszyny. W szerokim zakresie otwieramy przed użytkownikami maszyn Haitian możliwość doposażenia wtryskarek o wybrane opcje, które nie zostały uwzględnione podczas zamówienia a wynikły podczas docelowego użytkowania.

 

Poza standardowymi aspektami naszej pracy, związanymi z opieką prewencyjną, zawierającą min. inspekcje i przeglądy, jak również reakcją na wszelkie problemy i zgłoszenia ze strony naszego Klienta, chętnie podejmujemy i realizujemy wszelkie nowe wyzwania i zadania, przygotowywane pod indywidualne zgłoszenia i prośby.