Zeres

 

Zwiększamy możliwości wtryskarek elektrycznych


ZHAFIR SERIA ZERES

Zhafir skonstruował nową seria wtryskarek elektrycznych – ZERES – niebywale elastyczną wtryskarkę bazującą na technologii napędów elektrycznych, wyposażoną w zintegrowany, energooszczędny układ hydrauliczny, m.in. do obsługi form z rdzeniami hydraulicznymi.

ZERES zwiększa portfolio wtryskarek marki Zhafir, oferując nowe i zróżnicowane możliwości a jednocześnie gwarantując przetwórcom tworzyw optymalne rozwiązanie wobec ich indywidualnych wymagań.

Nowa seria ZERES umożliwia przetwórcom w sposób płynny przejście z wtryskarek hydraulicznych na wtryskarki elektryczne. Właśnie ZERES jest optymalnym rozwiązaniem wobec potrzeb obsługi form z rdzeniami hydraulicznymi. ZERES nadaje się idealnie do produkcji elementów wymagających wysokiej precyzji i wysokiej powtarzalności, jak choćby elementów do celów optycznych. Konstrukcja ZERES opiera się na sprawdzonej serii wtryskarek w pełni elektrycznych VENUS oferując wszelkie zalety i korzyści wynikające z technologii napędu elektrycznego: wysoka precyzja, wysoka energooszczędność, niezależne ruchy równoległe w całym zakresie i nie mniej ważne – łatwość obsługi i konserwacji.