O firmie MAPRO Polska

 

MAPRO Polska to wyłączny, autoryzowany dystrybutor i serwis wtryskarek produkowanych przez światowego lidera w produkcji maszyn do przetwórstwa tworzyw sztucznych firmę HAITIAN na terenie Polski.

 

Jesteśmy częścią Grupy MAPRO skupiającej dystrybutorów wtryskarek HAITIAN oraz ZHAFIR w Polsce, Czechach i Słowacji.
 

Dysponujemy pełnym wsparcie handlowym oraz profesjonalnym serwisem. Kluczowym elementem działań naszego zespołu są partnerskie relacje z naszymi Klientami.

W zależności od aplikacji oraz oczekiwań Klientów profesjonalnie i rzetelnie doradzamy, dobieramy maszyny i urządzenia do przetwórstwa tworzyw sztucznych. Jesteśmy otwarci na nowe możliwości, motywują nas nowe wyzwania a przede wszystkim fakt, iż jesteśmy gotowi odpowiadać na wszelkie stawiane przed nami wymagania.

 

W naszej ofercie znajduje się szereg typów wtryskarek pozwalający na swobodny dobór w odniesieniu do indywidualnych potrzeb:

  • hydrauliczne serii MARS II o sile zacisku od 600 do 40.000kN 
  • dwupłytowe hydrauliczne serii JUPITER o sile zacisku od 4.500 do 66.000kN
  • elektryczne serii VENUS II o sile zacisku od 400 do 6.500kN
  • elektryczne ze zintegrowanym układem hydraulicznym serii ZERES o sile zacisku od 400 do 6.500kN
  • elektryczne serii MERCURY z innowacyjnym układem wtryskowym
  • hydrualiczne wtryskarki dwukomponentowe serii LAPETUS
     

Kompleksowo doposażymy gniazda produkcyjne w roboty HAITIAN marki HILECTRO, włoskie przenośniki taśmowe FILI VIRGINIO oraz osprzęt peryferyjny azjatyckiej marki ENMAIR Automation.  


Serwis MAPRO Polska obsługuje aktualnie ponad 1.200 wtryskarek w ponad 250 firmach na terenie całego kraju. Zapewniamy stały dostęp do oryginalnych części zamiennych w magazynie Mapro w Polsce, Czechach i Słowacji a także regionalnym europejskim magayznie Haitian w Niemczech.


Stanowimy zgrany zespół ludzi, dla których praca to połączenie przyjemności z motywacją do nieustannego rozwoju i podnoszenia swoich kwalifikacji. Dzięki bogatemu doświadczeniu jesteśmy w stanie zapewnić nowoczesne rozwiązania i pełen komfort obłsugi.

 

Zapraszamy do współpracy,
Zespół MAPRO Polska