Aktualnosci

02.02.2015

Haitian International otwiera pierwszą spółkę na Tajwanie


Podczas corocznego spotkania handlowego Zarządu Haitian International z lokalnymi siłami sprzedaży, które było połączone z oficjalną konferencją sprzedażową na Tajwanie, delegacja największego azjatyckiego producenta wtryskarek odwiedziła pierwszą zależną spółkę Haitian International na Tajwanie. Nowy oddział znajduje się w Taoyuan, Taipei i jest w trakcie organizacji. Producent informuje, że wszelkie niezbędne certyfikaty i atesty do prowadzenia aktywności biznesowych będą dostępne w ciągu 6 tygodni.

 

Tajwańska spółka jest w pełni własnością Haitian Huayuan Co., Ltd., która odpowiada za międzynarodowy biznes Haitian International. Nowa komórka na Tajwanie to przede wszystkim bardzo nowoczesne centrum aplikacji oraz biuro wspierające sprzedaż zarówno wtryskarek jak i usług serwisowych. Użytkownicy maszyn będą mieli bezpośredni dostęp do części zamiennych a także będą mogli zapoznać się z modelami wtryskarek, które będą zlokalizowane w siedzibie tajwańskiej spółki Haitian. Wprowadzenie wtryskarek marki Haitian na rynek tajwański to jeden z głównych celów tego przedsięwzięcia, który jest odpowiedzą na liczne wizyty tajwańskich Klientów w głównej siedzibie Haitian International w Ningbo.

 

Producent głęboko wierzy, że tajwańska spółka, podobnie jak inne oddziały i spółki zależne ulokowane w Brazylii, Turcji, Wietnamie, Niemczech, Indiach, Japonii, Rosji i RPA wpłynie pozytywnie na poprawę komunikacji w różnych regionach świata.