Aktualnosci

09.10.2013

Zapraszamy na Targi K-show 2013PRZODOWNICTWO MA WIELE WYMIARÓW
 

Takie motto będzie przyświecać firmie Haitian w trakcie tegorocznych targów K-2013 , gdzie zaprezentowane zostaną cztery rodziny maszyn.


Najważniejszym celem dla Haitian International są sukcesy osiągane przez jego Klientów. Dzięki "zorientowaniu" na potrzeby Klienta, ciągłemu dążeniu do innowacyjności oraz umiejętności dostosowania do zmieniających się potrzeb Klientów, Haitian stał się niekwestionowanym światowym liderem w produkcji wtryskarek.
 

Myślenie innowacyjne wg Haitiana to myślenie kategoriami Klientów
 

W swoich badaniach Haitian koncentruje się na zwiększeniu potencjału standardowych aplikacji, optymalizacji relacji kosztu a efektywności w oparciu o wydajność i jakość wykonania. Maszyny jakie powstają w firmie Haitian mają być optymalne pod każdym względem, tak by ostatecznie dla Klienta stanowiły niski koszt jednostkowy nabycia i jednocześnie jako inwestycja - szybko się zwróciły. Ma też temu celowi służyć opracowana przez Haitian koncepcja efektywności w zużyciu energii elektrycznej.
 

Ekspozycja targowa:

Haitian Mars II eco: 
przykład doskonałego powiązania jakości wykonania, osiągów i ceny. Maszyna Ma II 1200 będzie produkować w 24-sekundowym cyklu skrzynki z przezroczystego polipropylenu o wadze wtrysku 135g

Ergonomia i energooszczędność jest na porządku dziennym w firmie Haitian: innowacyjna technologia napędu serwo-hydraulicznego i konstrukcja wtryskarki ponownie zostały zoptymalizowane podnosząc wydajność i obniżając zapotrzebowanie na energię.
 

Haitian Jupiter II: 
przeznaczony do produkcji elementów wielkogabarytowych. Na targach K-2013 zostanie zaprezentowany model Ju II 5500/2950 (światowa premiera) produkujący na 2-gniazdowej formie, pokrywy silnika z poliamidu PA6 z 35% zawartością włókna szklanego, w cyklu całkowitym wynoszącym 43 sekundy i gramaturze wtrysku 700g.

Nowa seria Jupiter II zapowiada wymierne korzyści dla Klientów w odniesieniu do dokładności, powtarzalności i oszczędności energii bez względu na aplikacje i przetwarzane surowce. Wielkość i konstrukcja płyty ruchomej gwarantuje dużą sztywność podczas wykonywania ruchu oraz w miarę wzrostu obciążenia zapewnia stabilność pracy, trwałość i eliminuje niekorzystne naprężenia nawet w sytuacji stosowania wyjątkowo dużych form. Innowacyjny napęd (opatentowana technologia Mars) polegający na bezpośrednim połączeniu serwomotora i pompy zębatej zapewnia najbardziej z możliwych precyzyjną regulację obrotów i najszybsze z możliwych czasy reakcji układu w trakcie całego cyklu pracy.
 

Zhafir Venus II: 
wersja "P" przeznaczona do szybkich wtrysków: model Ve II 1900p pracująca z 24-gniazdową formą, produkująca mieszadełka do kawy o wadze 0.6g, wykonane z polistyrenu PS i całkowitym ciężarze wtrysku 38g. Czas cyklu 2,9 sekundy.

Druga generacja wtryskarek Venus jest wysoce dynamiczna, oszczędna i jeszcze bardziej zorientowana na potrzeby klienta niż kiedykolwiek wcześniej. Nowa jednostka wtryskowa ma bardziej zwartą budowę; mniejsza ilość elementów składowych i zmiany w ich konstrukcji zapewniają większą stabilność i dynamikę w procesie wtryskiwania. Opcjonalna wersja opakowania Venus II serii "P" dostępna w wielkościach od 1500 do 3800 kN, oferuje prędkość wtrysku do 350 mm/s.
 

Zhafir Mercury: 
złożona geometria w minimalnej przestrzeni - bezkolumnowy model Me 550/26/26 ze specjalistycznym układem plastyfikacji, odrębnie realizującym plastyfikacje i wtrysk - będzie produkował w oparciu o formę 8-gniazdową mocowania przewodów z poliamidu PA12

Dzięki innowacyjnemu rozwiązaniu przeniesienia obciążeń i funkcji kolumn na specjalnej konstrukcji płyty boczne uzyskano 70% większą powierzchnię formy i zmniejszono szerokość całej konstrukcji maszyn o około 30%. Symetryczna konstrukcja nowego rozwiązania gwarantuje stabilności i równomierność rozmieszczenia wszystkich sił, zapewnia najwyższy poziom równoległość płyt i najlepsze tolerancje.
 
Haitian na targach K-show 2013:
Plastech.pl